"Make your world creative."

Aronoele - Kamila Švarcovákamila.svarc@seznam.cz

Novinky

Oblíbené stránky o TS3

07.09.2013 20:17
Mezi moje úplně nejoblíbenější stránky, kde hledám downy a inspiruju se jsou:  - www.aroundthesims3.com/ Bezvadná stránka na stahování obsahu do hry, který nejen skvěle vypadá, ale také vždy dobře funguje. Doporučuju :) Já stahuju hlavně dekorace, kterých není nikdy dost při zařizování interiérů a tvorbě uměleckých fotek ze hry  - https://www.jarkad.eu/  Jarku všichni známe a její domy jsou legendární. Inspiruje nás všechny k vytváření skvělých staveb :)  

Fanoušci the Sims 3 sem !

15.08.2013 17:19
Tyto stránky jsou tu pro Vás. Připravuju kreativní herní návody, simíky a domy na stažení, zajímavý neoficiální obsah do hry a vítám Vaše návrhy. Teprve začínám, proto se budou tyto stránky postupem času čím dál více zlepšovat a zvětšovat :)   
Novinky o the Sims 4 Jak už všichni víme, přestože se neustále vydávají nová rozšíření pro TS3, zanedlouho se můžeme těšit na další éru oblíbeného simulátoru života - the Sims 4.   simsworld.cz/ Na oficiálním webu se už objevili screeny z připravované hry. Z toho co jsem viděla, nevypadá to na žádné revoluční novinky. Musím říct, že mě nejvíce láká nová pokročilejší tvorba simíků a jsem zvědavá i na změny v módu stavby. Po grafické stránce to vypadá, že žádné velké změny nebudou. Jen...